Laboratórna technika 

Obchodné podmienky

Objednávanie tovaru

Tovar môžete objednávať písomne, faxom na čísle 02-654 113 44 alebo elektronickou poštou na adrese obchod@skola.sk . Objednaním tovaru súhlasíte s obchodnými podmienkami spoločnosti KVANT spol. s r.o. Bratislava.


Záruka

Na pomôcky sa vzťahuje záruka garantovaná výrobcom spravidla dva roky, pokiaľ nie je uvedené inak v záručnom liste s ohľadom na výrobcu a špecifiká tovaru. Záruka začína plynúť dňom dodania a vzťahuje sa na všetky výrobné chyby. Záruka sa nevzťahuje na poškodenia vzniknuté následkom nesprávneho používania. Na spotrebný tovar (žiarovky, poistky, sklenený tovar) sa záruka nevzťahuje. Akýkoľvek problém alebo reklamáciu konzultujte s nami telefonicky alebo elektronickou poštou.


Prevzatie tovaru

Pri preberaní tovaru od prepravcu alebo doručiteľa skontrolujte stav obalu zásielky (poškodený prepravný obal a podobne). Ak zistíte poškodený obal, skontrolujte ihneď obsah zásielky a v prípade poškodenia alebo nekompletnosti obsahu zásielky urobte písomný záznam podpísaný prepravcom alebo doručiteľom. V prípade, že zistíte poškodenie až neskôr, kontaktujte nás telefonicky alebo elektronickou poštou. V takomto prípade nám však prepravná spoločnosť nemusí uznať reklamáciu.


Dodacia lehota

Spravidla 2 až 4 týždne. Produkty na našom sklade expedujeme okamžite. Pri niektorých výrobkoch môže byť dodacia lehota dlhšia, pokiaľ sa jedná o zakázkovú alebo sezónnu výrobu. Odporúčame Vám vždy sa informovať na dodaciu lehotu.


Fakturačný poplatok

Pri objednávkach menších ako 33,-€ účtujeme manipulačný poplatok v sume 3,-€.
Zasielanie tovaru

Tovar doručujeme prepravnými spoločnosťami DPD, UPS, TenExpres alebo poštou. V prípade, že požadujete dodanie tovaru na inú adresu ako je adresa objednávateľa, uveďte to na objednávke. Osobný odber prosíme nahlásiť vopred.


G – Garancia najnižšej ceny

Pri všetkých výrobkoch v Katalógu garantujeme najnižšiu cenu na slovenskom trhu. V prípade, že nájdete do 14 dní od objednania tovaru ten istý produkt s tými istými obchodnými podmienkami a nižšou cenou u iného dodávateľa, odpočítame Vám peňažný rozdiel z nasledujúcej faktúry.


Bezpečnosť pomôcok

Všetky pomôcky sú v zhode s bezpečnostnými normami Európskej únie.